Kontakt

Telefon: 69 23 57 00

Kontakt oss

Administrasjon

Dag Gloer Aarum 1

Dag Gløer Aarum

Daglig leder
+47 954 34 121
dag.aarum@tronrudmoss.no
Line Lillevik

Line Lillevik

Økonomiansvarlig
+47 977 03 705
line.lillevik@tronrudmoss.no
Bilde-kommer-webklar

Trond Manstad

Kvalitets- og HMS leder
+47 951 49 210
trond.manstad@tronrudmoss.no

Prosjektledelse / Engineering / Salg

Per Kristian Engebretsen

Per Kristian Engebretsen

Prosjektleder / Engineering / Salg
+47 413 59 576
per.engebretsen@tronrudmoss.no
Rune Stafne

Rune Stafne

Prosjektleder / Engineering / Salg
+47 412 85 354
rune.stafne@tronrudmoss.no
Jan Fredrik Kaurin

Jan Fredrik Kaurin

Prosjektleder / Engineering / Salg
+47 480 01 910
jan.kaurin@tronrudmoss.no
Jarle Hjertaas Hanssen

Jarle Hjertaas Hanssen

Prosjektleder / Engineering / Salg
+47 934 62 195
jarle.hanssen@tronrudmoss.no

Produktutvikling og prototyper

Kenneth Janitz

Kenneth Janitz

Leder prototypeavdeling
+47 917 90 926
kenneth.janitz@tronrudmoss.no
Ivar Johansen

Ivar Johansen

Produktutvikler / Engineering
+47 920 38 293
ivar.johansen@tronrudmoss.no

Produksjon og logistikk

Tom Gunnar Jensen

Tom Gunnar Jensen

Produksjonssjef
+47 900 15 520
tom.jensen@tronrudmoss.no
Ola Kvam

Ola Kvam

Innkjøp- og logistikksjef
+47 916 16 629
ola.kvam@tronrudmoss.no
Johnny Haslerud

Johnny Haslerud

Lean Manager
+47 979 87 064
johnny.haslerud@tronrudmoss.no
Peter Meder

Peter Meder

Innkjøp / Innkjøpsavtaler
+47 913 04 126
per.meder@tronrudmoss.no
Arne Jørgen Norum

Arne Jørgen Norum

Produksjonskoordinator
+47 995 99 043
jan.norum@tronrudmoss.no
Aina Børresen Tveit

Aina Børresen Tveit

Produksjonsplanlegger
+47 482 61 329
aina.tveit@tronrudmoss.no

Digital loom TC2

Vibeke Vestby

Vibeke Vestby

Manager TC2 looms
+47 909 57 586
vibeke.vestby@tronrudmoss.no
Geetika Nautiyal

Geetika Nautiyal

Marketing & Communication Coordinator TC2 looms
+47 909 64 969
geetika.nautiyal@tronrudmoss.no
Helle Ekaas

Helle Ekaas

Grafisk designer
+47 994 47 504
helle.ekaas@tronrudmoss.no